שיקוע

כדי לייצר חלקים קטנים במיוחד ומדויקים עושים זאת באמצעות מכונות שיקוע. המכונה המבוססת על טכנולוגית CNC מסוגלת לדייק מאד בביצוע של כל שיקוע שהוא ולהביא תוצאות מצוינות.

בתהליך התעשייתי של עיבוד שבבי מוסרים חלקי חומר מגוש חומר הגלם בדרך כלל, והוא מעובד למשהו אחר. אך בשונה מעיבוד פלסטי, שם הופך חומר הגלם עיוות כלשהוא, וכך הוא זוכה לצורתו הסופית, בעיבוד השבבי למעשה משקעים את המוצר הסופי בגוש חומר הגלם ובעזרת מכונות כרסום וחריטה מיוחדות יוצרים שיקוע בחומר הגולם.
זה חייב להיות מדויק ולפי תכנית ממוחשבת אותה הזנו במכונה וכל סטייה אפילו של מילימטר בודד מהתכנית המקורית ייאלץ אותנו לייצור חוזר ובזבוז של חומר גלם, זמן וכסף.

מחפשים מחרטת עיבוד שבבי אמינה ומדויקת? אצלנו בחברת מ.ת.ת תמצאו את המחרטות המובילות של מיטב היצרניות בעולם

נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם את המחרטות המדויקות ביותר במחירים הנוחים ביותר. לרשותכם מסלולי מימון נוחים ובנוסף המומחים שלנו יכולים להתאים למפעל שלכם את ציוד העיבוד שבבי האיכותי ביותר, שישרת אתכם שנים רבות.

אנו נעמוד לשירותכם עם כל שאלה וייעוץ נדרש לטיפול במכונות וכמובן נעניק לכם אחריות מלאה על המכונות שעומדות בכל התקנים.

מהי עבודת שיקוע?

עבודת שיקוע היא פעולה הדומה לחריטה והיא נעשית מעל גבי המוצר.

על ידי הזנה נכונה של נתוני המחשב ניתן לקבוע מה תשיקועהיה רמת השיקוע ומה יהיה עומקו.
אפשר לבצע שיקוע על ידי מוצרי תלת מימד ובכך לשפר את התוצאה הסופית עם הרבה יותר ביצועים.
גם אם מדובר בעבודת שיקוע של צורות קטנות מאד או חדות מדי, יהיו הצלחות בשטח. היות והעבודה נעשית על ידי מחשב ולא בידי מגע יד.

ניתן לבצע עבודת שיקוע על גבי כל חומר גלם שהוא: מתכת, פלדה, אלומיניום, עץ ועוד.

עיבוד בארוזיה חשמלית – מכונות עיבוד שבבי חכמות

בתהליך זה מייצרים תבניות שונות כאשר במקום לכרסם או לקדוח במתכת באמצעים מכניים, למעשה מנמיכים צורה טבולה בנוזל אלקטרוליטי אל לוח מתכת עבה, צורה זו טעונה במתח גבוה וכך נוצרים ניצוצות החשמליים בין שתי אלקטרודות השוחקים את הפלדה ויוצרים תבנית על ידי שיקוע מדויקת של הצורה הרצויה לנו. יתרון נוסף של שיטה זו: היא אינה דורשת חיסום מחדש.

חברת מ.ת.ת. מכונות בע"מ (M.T.T Machines LTD ), הינה חברה בעלת מוניטין רב וניסיון עשיר. אנו שותפים בקבוצת קומטל הנדסה וטכנולוגיה בע"מ.

חברתנו אושרה ע"י ארגון התקינה הבינלאומי (ISO) בתחום המכירה, האספקה ומתן השירותים למכונות וציוד היקפי לתעשיות המתכת.

חברת מ.ת.ת. מכונות בע"מ משווקת מכונות שיקוע עבור כל מפעל ויצרן. אפשר לקבל את המכונות המתקדמות ביותר כולן מובילות באיכותן ובעלות שם עולמי. ביצוע עבודות שיקוע בעזרת מכונות CNC משוכללות של מ.ת.ת. הופכת את הפעולה להרבה יותר איכותית וטובה.

© 2020 כל הזכויות שמורות למ.ת.ת מכונות בע"מ